| BogdanFnky a întrebat:

Doresc sa achizitionez niste boxe Logitexh Z323 si imi trebuie si parerea voastra. Au Bassul mare? Se aud clar sau merita banii? Sau puteti sa imi recomandati alte modele de boxe mai bune cam tot pe la banii acestia? (maxim 200 RON). Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Salut m-am informat cat de cat despre modelul care doresti tu sa il achizionezi, este un model frumos si din cate am vazut sistemul are o putere de 30W ceea ce este bine pentru un sistem 2.1.Eu cam acum 2-3 ani mi-am cumparat un sistem Logitech X-530 5.1 la un pret de aproximativ 250 lei si pana acum nu mi-a creat aboslut niciun fel de problema si sunt foarte multumit de el, fiind 5.1 este evident sa aiba si o putere mai mare, anume 70 W subwooferul avand 24w.Pentru mine care stau la bloc un asemenea sistem este mai mult decat am nevoie, volumul daca il pun la jumate e aproape insuportabil de stat in camera :)). Acum ce sa iti zic si cel ales de tine este bun este Logitech dar ma gandesc ca la banii astia ai putea gasi ceva mai puternic.De claritate vei avea parte mai mult ca sigur la un asemenea model, dar cat despre bass ceva mai slab este totusi, la 2.1 prea multe asteptari nu poti avea.Ce iti recomand este sa iti cauti un 5.1 daca vrei putere mare sau bass.Aici ai cateva preturi cat sa iti faci o idee despre modelul care il am eu. http://www.dc-shop.ro/......d-8186.htm http://www.shopmania.ro/speakere/p-logitech-x-530-1340088.Bafta

| Bullz007 a răspuns:

Iti recomand urmatoarele: CJC -319 R. Le-am avut si eu, suna foarte bine, clar, bass mare, tot ce trebuie. Nu am avut aceste Logitech'uri, dar boxele CJC ti le recomand cu incredere.