| Alexino23 a întrebat:

E adevarat ca Blackberrry nu poate fi ascultat? Ca au satelitul si serverele lor separate? Ce alte telefoane nu mai pot fi ascultate?
OFER FUNDA CELUI MAI BUN SI DETALIAT RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Doar anumite modele, care cripteaza traficul! De exemplu cel al sefilor de state, ministri, etc! Evident ca si interlocutorul trebuie sa aiba acelasi model de BlackBerry! Sunt telefoane cu dedicatie!

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Daca serviciile "secrete" vor sa asculte un telefon o vor face. indiferent de marca, model, an, specificatii. se numeste, in cel mai rau caz, mandat. iti pune foaia in brate si serverele tale separate = zero.

| sltlp a răspuns:

Era partial adevarat cand aparuse telefoanele cu 3g, ei fiind printre primii atunci, 3g-ul era mai greu de ascultat. In prezent nu se mai poate spune asta, deci pot sa fie ascultate. De fapt orice poate sa fie ascultat. Cel mult sa incetinesti acest proces cu telefoane speciale.

| halogen001 a răspuns:

Toate telefoanele trec prin reteaua respectiva, nu e o legatura codata telefon - telefon ca sa nu poata fi ascultata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexino23 te rog sa ma scuzi pentru aceasta postare!

Buna halogen001! Am o noua problema cu pc-ul, daca ma poti ajuta...
http://www.tpu.ro/......driver-am/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru halogen001):

Alexino23 te rog sa ma scuzi pentru aceasta postare!

Buna halogen001! Am o noua problema cu pc-ul, daca ma poti ajuta...
http://www.tpu.ro/......driver-am/
Multumesc!