| Julyett a întrebat:

Cum pot transfera poze de pe tableta pe calculator sau pe telefon?

Ofer funda celui mai detaliat raspuns!

7 răspunsuri:
| DjZen a răspuns:

Poti sa transferi cu ajutorul unui bluethooth de calculator sau cu cablu de date

| george232323 a răspuns:

Prde pe tableta pe telefon nu cred ca poti dar de pe calculator pe tableta sau telefon cu un cablu de date sau bluethoot.

| Julyett explică (pentru george232323):

Am reusit sa transfer de pe tableta pe telefon prin bluetooth. Merge!

| IAmSoDifferent a răspuns:

Daca ai cablul de date la tableta il bagi in unitate in tableta si iti apare sa dai o chestie ca tu conectezi tableta la pc [pe tableta iti apare asta] si apoi intri in folderul unde ai ce vrei sa transferi ori dai copy si paste unde vrei sa le pui ori le iei simplu cu mouse`u` si le pui tot asa unde doresti. si daca e sa le pui din tableta pe telefon nu cred ca merge decat cu aceiasi pasi si apoi bagi cablul de la telefon in pc si le transferi [aceiasi pasi, repet] sau cu bluetooth dar asta nu stiu cum se foloseste laughing Sper ca m`ai inteles :*

| mathew2002 a răspuns:

Conectezi tableta in calculator cu un cablu usb alegi pozele si le dai send to removable disk

| steaua12 a răspuns:

Prin cablu de date sau bluethoot

| Kovacs_Aniela_1979 a răspuns:

Cum descrc poze de pe tableta pe calculator?