| Lovelysmilee a întrebat:

Voi ce telefoane aveti?
Puneti si poza big hug Si cat ati dat pe ele? Sunteti multumiti? love struck Dau funda celui mai detaliat raspuns.

Răspuns Câştigător
| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Eu am LG KU990i

Cel mai mic pret recomandat:425 RON, eu am dat 145 €

Ecran tactil. Da
Tip display TFT.
Marime display 240x320.
Diagonala ecran 3".
Numar culori 262144.

Rezolutie video 320x240 (QVGA), 640x480 (VGA).
Tip senzor CCS.
Formate video H.263, MPEG-4, WMV.
Formate audio WMA, MP3, AAC.
Design Bar.
Camera 5 MP.
Retea GSM 850/900/1800/1900 (Quadband).
Rezolutie camera 2592x1944.
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML.
Mesagerie SMS, MMS, Email, Mesagerie Instant, EMS.

MP3 Player.Da
Autofocus.Da
Jocuri.Da
Radio.Da
Flash.Da

4 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

Cel mai bun telefon;). Sunt foarte multumit de el deoarece se aude tare la difuzoare, are ecran cu autorotatie si poza se afla pe acest link: http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-sony_ericsson-w595-2083

| Darknesss a răspuns:

Samsung galaxy s
am dat pe el 500 €, dar tatal meu l-a luat
sunt foaaarte multumita de elbig grin

| bangau91 a răspuns:

Nokia 6151 laughing la primit acum vreo 3 ani cadou, si pe criza asta nu am ce face si sunt multumit cu el laughing

| Mihai_1652 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei Nokia e66.Pretul incepe cam de la 800 de lei dar crede-ma, merita fiecare banut.Are foarte multe chestii care te ajuta incredibil de mult,de la gps, ecranul se invarte dupa cum ti telefonul in mana, pana la un program care citeste codurile de bare si iti spune ce produs este si unde este fabricat.Ai aici linkul si sper ca te-am ajutat :http://www.emag.ro/......6greysteel