| master2002 a întrebat:

e ce cablul meu de date in loc sa citeasca telefonul il incarca? funda

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

In ultima perioada, telefoanele pot fi incarcate si cu ajutorul cablului de date. Trebuie sa-i faci setarile din telefon pentru a vedea memoria telefonului pe PC si pentru a face schimb de date.

2 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

De obicei, cablurile de date care utilizeaza tehnologia USB incarca si citesc datele telefonului, toate acestea in mod simultan (in acelasi timp). Nu e nici o problema in asta.

| wowemy a răspuns:

Ce telefon ai?