| xbastanu a întrebat:

Este buna aceasta sursa pt PC: http://www.pcgarage.ro/surse/chieftec/smart-series-gps-7 00a8/
As dori părerea voastre daca e bună sau nu.
Ofer FUNDA.

1 răspuns:
| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut. Raspunsul la intrebarea ta este categoric da. Are 700w si eficenta de 85 % dispune de sistem de racire foarte eficient si poate alimenta pc-ul dupa mai multe updateuri. Adaugarea unei placi video, rami etc. Iar la pretul acesta eu zic ca isi merita toti banii deoarece am vazut altele c-am la acelasi pret la 500w. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu, ma numesc AgentulVIPPro si iti urez o zi frumoasa.