| AlexBoy88 a întrebat:

Este normal ca GTA IV (patch 1.0.7.0) sa mearca cu 12-15 Fps-uri pe acest sistem desktop:
Procesor Intel Core 2 Duo T4500 2.20GHz
Placa video ASUS nVidia GT440 1GB DDR5 128 bit
3GB ram DDR 2
HDD 500 GB sata 3 7200 rpm
Windows 7 pe 23 bit
De ce merge asa prost?
Ce pot sa-i fac sa mearga mai bine?

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Primul lucru care trebuie sa-l faci este sa instalezi patch'ul 1.0.4.0 < este un patch pentru performanta
Fa un SS cu detaliile jocului si eu iti voi spune cum trebuie sa le setezi sa mearga mai bine
Din nVIDIA control panel, dezactiveaza vsync, si toate detaliile le pui pe performance, acum sunt pe quality

1 răspuns:
| Sebastian1996 a răspuns:

Asa l-ai descarcat. Cauta in alta parte altul. Funda big grin