| AlexBoy88 a întrebat:

De ce imi merge foarte greu GTA IV Patch (1.0.7.0) (12-15 FPS)
Am un procesor Intel Core 2 Duo T4500 2.20GHz
3GB ram DDR2 667 MHz
Placa video ASUS nVidia GT440 1GB DDR5 128 Bit
HDD WD Blue 500GB sata 3 7200RPM 16M
Inainte mi se mica bine GTA IV cu 25-27Fps.
Acum de ce se misca prost si cu setarile la Low. De ce?
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pnetru ca patch-ul 1.0.7.0 e doar pentru computere foarte performante.
PEntru restul, patch-ul recomandat este 1.0.4.0.
Deci dezinstaleaza jcurl, sterge folderul unde s-a instalat(itir aman salvarile daca nu ii dai sa le starga), reinstalezi jocul si pui patch-ul 1.0.4.0.

1 răspuns:
| Hevnoraak a răspuns:

Gta 4 are o reputaţi de cel mai prost optimizat joc de pe piaţă.
Încearcă să treci la patchuri anterioare sau să nu le faci deloc.