| SorinELoo7 a întrebat:

Este vreo diferenţă între Google Chrome Canary şi Google Chrome? Sau doar numele diferă?

Răspuns Câştigător
| kBAIATU a răspuns:

Doar numele difera dai funda?

4 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Sunt versiuni diferite, Chrome este pentru utilizatorii finali, iar Canary este versiune pentru developeri, dar poate fi folosita și de useri, însă are posibile erori, bug-uri.

| doctorandus a răspuns:

Canary este versiunea de test (nefinisata si prost securizata) a lui Google Chrome.

Daca nu vrei sa ai probleme, nu folosi Canary.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Google Chrome Canary se updateaza zilnic.Iar Google Chrome odata la o luna sau doua

| Daryus_Andrey_Gheorghescu_1979 a răspuns:

Google chrome este mai bun