| Bogdybobo a întrebat:

eu am un telefon lg kp501 cookie si cand intru pe internet nu merge sa vad videoclipuri. dc?

Dau funda cine imi zice cum sa fac...

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Din cauza ca telefoanele nu prea suporta flash player...

| Dubaster a răspuns:

Suni la *222.intrii la relatii cu clientii, o sa-ti raspunda un asistent Vodafone si ii spui sa-ti trimita setariile la internet si setarile pentru a putea vedea clipurile pe youtube.

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Am si eu unu si nu merge ca nu suporta telu...

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Am si eu unu si nu merge ca nu suporta telefonul...

| Robertttttttt a răspuns:

Simplu telefonul nu suporta filmulete audiovizuale. Si eu am unu la fel cu net si nu mi merge sa intru pe ele. daca telefonul tau este facut sa suporte si videoclipuri suna la reprezentant de pe cartela ta ( Vodafone, oringi, cosmote) si roaga-i sa ti trimita o configuratie noua de internet! altfel nu are dc. SAlut Si multa baftabig grin

| IngerAlb a răspuns:

Si eu am avut LG kp501 cookie si nici mie nu`mi mergeau videoclipurile.