| Vladzzz1200 a întrebat:

Eu folosesc After Effects CS4 ( 32-bit ) si as vrea sa stiu de ce nu merge audio cand pornesc videoclipul, am activat si audio mode, totul este bifat, dar cand apas 0 ( sau in dreapta simbolul PLAY ) nu se aude, doar daca ii dau pre-render si il salvez, se aude... Ciudat. straight face

Răspuns Câştigător
| immortalfaith a răspuns:

Adobe After Effects este un program de construit efecte, nu de construit videoclipuri
De aia iti recomand sa l combini cu Sony Vegas
Faci efectele in AE si construiesti secventele cu audio in Sony