| Maxxxi a întrebat:

eu in general fac destul de multe poze la memes, la prieteni, etc.Am pe telefon 64Gb spatiu de stocare si sunt ocupati 45 Gb din 64 din care 25 de Gb de poze.Ma gandeam sa mut pozele pe laptop deoarece are 1TB spatiu si sa nu tin telefonul plin cu poze.Afecteza cu ceva laptopul daca pun poze in el, adica il ingreuneaza intr-un fel? Am doar 4 Gb ram si nu folosesc laptopul pentru gaming mai mult pentru proiecte pentru scoala, Youtube, etc.Afecteaza viteza sau altceva?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ar nimic, pentru siguranță pune pe partiția D - dacă există

| Ciprianadv a răspuns:

Nu afecteaza, tinand cont ca ai memoria de 1TB, este echivalent cum ai avea jocuri de aceeasi memorie, recomandarea mea este sa nu pui in local disk-ul unde ai windows ul, dar tinand cont de memoria pe care o ai la laptop nu o sa ingreuneze deloc.