| Belecciu_Cătălin_1990 a întrebat:

folosesc mozilla firefox si de fiecare data cand navighez pe net mi se deschid situri ciudate cu reclame mi se intmpla foarte des cum pot face sa nu-mi mai apara?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

AdBlock.

| Kenya a răspuns:

N-ai ce sa faci, totusi AdBloc e bunicel, dar nu suficient. Azi incercam sa vad un serial si toate nebuniile de site-uri se deschideau. E enervant rau.

| Darr1u5 a răspuns:

Cel mai usor ar fi sa utilizezi google chrome. Dar daca tie iti place firefox si vrei neaparat acest browser, o solutie ar fi sa il dezinstalezi, sa stergi folderul firefox din dosarul appdata (pe care il deschizi cu run win+R, scrii in run %appdata%) si apoi sa il reinstalezi. Dar mai inainte de toate, trebuie sa iti pui si un antivirus pe calculator, eu iti recomand bitdefender total security 2015.