| georgelsfatuitorul98 a întrebat:

.As dori si eu o tema pentru Mozilla Firefox care sa seteze prima pagina(cand deschid acest program) sa fie ca un meniu in care sa pun linkuri si sa imi apara de fiecare data.
Sper ca ati inteles.

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Du-te la "optiuni", si in casuta "pagina de pornire" vei scrie "www.igoogle.com". Inchizi pagina, si o redeschizi pentru resetarea paginii.
In IGoogle poti sa-ti adaugi foarte multe "gadgeturi" ce vor aparea la deschiderea paginii.
Uite un videoclip pentru inspiratie, desi acolo este pentru Internet Explorer:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch