| Lwka a întrebat:

Iar am o problema de pc sad (Acum scriu de pe laptop) asa. Deschid pc si imi cauta cd adica imi arata o liniuta sus in partea stanga mi sa mai intamplat asa ceva dar am rezolvato dar acum nu mai merge.Idei?

2 răspunsuri:
| GoogLeMaN a răspuns:

Daca zice ceva de genu :
"A disk read error occurred
Press Ctrl+Alt+Del to restart"

Atunci e de la HDD sau de la cablurile de la HDD!

Daca ai pc in garantie il poti duce la ei!
Daca nu, te va costa un service!

Fundita! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca iti arata doar o "liniuta" eu zic ca e mort.Asta problema o patesti la scrierea eronata a informatiilor din bios, un virus in bios, un hdd parlit(dar oricum trebuia macar sa-ti scrie cate ceva despre eroare si adresa ei). Ai imi-bios?