| Devil400 a întrebat:

Ieri mi-am downloadat un metin si a trebuit sa imi dezactivez antivirusul...Am free avast cu licenta pana in 2013.Acum cand dau pe el nu mai apare nimic si nici de dezinstalat nu il pot dezinstala. Task managerul nu stiu cum l`am dezactivat si cand mi se mai blocheaza pc`ul mai dau alt+ctrl+delete dar imi da o eroare : task manager disabled sau cv asa.Si inca cv cand pornesc pc`ul la cateva secunde imi da o eroare : Windows not drive? Stiti cum le pot rezolva pe toate acestea?
Funda +Vot big grin

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Bara start scrii, regedit si enter, cauta
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies\ System

in dreapta sterge DisableTaskMgr

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Devil400 explică (pentru pozeanimate):

Mi-am reinstalat windowsul si acum totul e in regula dar ti-am dat funda pentru ca o meritai happy mersi oricum.