| ViRuSs99 a întrebat:

Ieri mi-am reinstalat windowsul si acum am windows xp si am nevoie de Intel Celeron 11865-13 media graphic accelerator ca sa imi mearga jocurile. De unde il pot downloada? Puneti siteul va rog! Funda+Vot!

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Ne trebuie ce placa ai(placa de baza)asa gasesti pe site-ul lor drivere!

| MMihai a răspuns:

Mă virussule da tu mai ești bebe mic, să joci jocuri, la calculator?
Încearcă să folosești calculatorul, la ceva mai serios!

| totenkopfSS a răspuns:

Buna,deci cea mai buna versiune de drver pentru jocuri care creste FPS-ul cu 15-20 si consum mai redus este versiunea aceasta http://www.intel.com/p/en_US/support/detect pe care o folosesc eu! Si pot spune ca am rulat si modern warfare 2 :)). Odata ajuns pe pagina acea dai click pe start scan sau cum apare acolo si astepti pana iti spune driverul care iti trebuie (graphic, sound.etc) si dai pe download la driverul care il vrei! Este pagina producatorului toate sunt sigure! O zi frumoasa!;)