| Bydy a întrebat:

Imi merge Gta 4 pe Procesor AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ (2CPUs), -2.0 GHz, Memoria de 2048 MB RAM, DiretX 11, placa video Nividia GeForce 7025, 32 biti, memorie totala aproximativa 889 MB. Sunt curios daca imi merge bine adica fara sa se vada in reluare.

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Vei avea maxim 15 fps (foarte mare lag) si cu toate setariile pe low, trebuie inca 2 gb ram si o placa video, aia pe care o ai tu e integrata deci nu nu va merge bine va "agata" sacada

2 răspunsuri:
| iullyan22 a răspuns:

Verifica daca-l poti rula pe www.can you run it.ro

| Cristi8998 a răspuns:

DACA AI ASTA Sistem de operare: Windows XP / Vista Procesor: Intel Core 2 QUAD@2.4 GHz / AMD Phenom X3@2.1 GHz Memorie: 2 GB (2, 5 GB pentru Vista) Hard Drive: 18 GB Free Video Memory: 512 MB ​​(nVidia GeForce 8600/ATI 3870) Placa de sunet: DirectX Compatibil DirectX 9.0c sau 10: tastatura si mouse-ul DVD-ROM SI STI SA II REZOLVI BUBELE MERGE CA UNS