| Sergiu_Popescu_1993 a întrebat:

Imi merge CS Go cu acest PC? Dau funda l-a cel care raspunde cel mai inteles
Windows 7ultimate 32 bit 6.1 complimarea 7601
Procesor:AMD Athlon(tm) 64x Dual Core Processor 4400+ (2CPUs) 2.3 Ghz
Memorie :2048 MB Ram
Versiune DirectX
Nume placă Nividia Geforce 8400Gs
Mod afisare curent 1024x768 (32 Bit) (60 Hz)

Răspuns Câştigător
| horseey a răspuns:

Cu mare placere, daca te-a ajutat raspunsul meu imi poti oferi funda, mersi.

2 răspunsuri:
| horseey a răspuns:

Nu, nu o sa-ti mearga CS:GO, potrivit cerintelor minime ti-ar merge, dar o sa-ti mearga extrem de prost. Nu ti-ar merge din cauza placii video foarte vechi, dar si a procesorului.

| Sergiu_Popescu_1993 explică (pentru horseey):

Mersii

| horseey a răspuns (pentru Sergiu_Popescu_1993):

Cu mare placere, daca te-a ajutat raspunsul meu imi poti oferi funda, mersi.