| RaulBuzea a întrebat:

Imi poate recomanda cineva o tastatura, un mouse si un mousepad (toate acestea de gaming) bune pentru jocuri cum ar fi CS:GO, League of Legend, COD etc.

As dori ca acestea sa fie iluminate, silentioase si cu un pret de 200-450 lei

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Aggares a răspuns:

Eu iti rezomand mounsu'l zeus

| RaulBuzea explică (pentru Aggares):

Eu voiam sa zic ca toate la un loc sa aiba 200-450 lei, nu am chiar atatea economii ca sa dau 400 de lei doar pe un mouse.

| Aggares a răspuns:

A, atunci iti recomand tastatura Iluminata Zalman ZM-K400G si mosusu'l zeus mai mult de 78 de lei nu e. iar tastatura costa 146 de lei.