| CataGaming666 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pot sa ma conectez la Digi Net Fiberlink? Dau funda!

3 răspunsuri:
| CataGaming666 explică:

Daca spun fiberlink e wireless? straight face pci27 am vazut si eu acel link dar sunt unele locuri care chiar nu le gasesc in windows iar acea placa de retea... se poate sa o am deja in pc sau trebuie sa mi-o puna aia?

| t3k3z0r a răspuns:

Daca te referi prin wifi e simplu, pornesti wifi, te duci la setari dai la setari wireless si retea si apare acolo, dupa accea apesi pe e.l si dai conectare si astepti si gata?happy sper ca te-am ajutat