| Turian_Edi_1963 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa rootez o tableta e-boda revo r90? Am incercat towellroot, kingroot si nu merge.

Răspuns Câştigător
| Tony780 a răspuns:

Cel mai recomandat ar fi să te duci la un specialist să țil roteze deoarece dacă til rotezi singur există riscuri foarte mari să îl strici sau după o actualizare de software să nu mai pornească, ești sigur că vrei sa ți-o rootezi? Caută pe internet consecinte Root si informeaza-te, sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Eugen_Eugen_1997 a răspuns:

Am un tutorial aici : http://www.androidro.ro/cum-faci-root-pe-tableta-e-boda-revo-r85/

Daca vrei sa faci root, cel mai sigur este de pe PC cu un soft special, pentru ca atunci cand faci root, practic accesezi niste fisiere mai "ascunse" ale telefonului.