| Ioana_Nita_1997 a întrebat:

Imi pusesem la instalat Windows 10, si chiar la ora 9 seara, am zis sa astept, m-a luat somul, ma trezesc, calculator inchis, nici un windows 10. Trebuie sa il reinstalez sau are deja niste file care il instaleaza complet pe calculator? P.S era 5 dimineata cand m-am trezit si am vazut calculatorul inchis

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Da, trebuie reinstalat si sa nu mai adormi!

| Ssssmokin a răspuns:

Cred ca va trebui sa il reinstalezi + ca in 20 de minute cred ca se instaleaza(la mine atata a durat ~)

| Ioana_Nita_1997 explică (pentru Ssssmokin):

Merci, l-am reinstalat si in 20 de minute gata, la fel, doar ca acuma sta intruna la checking for updates, ce sa fac ca sa mearga la urmatorul pas?

| Ssssmokin a răspuns (pentru Ioana_Nita_1997):

Pai lasa-l sa isi caute si sa isi faca updaturile.