| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da si mie un link la acel mod cleo pentru gta san andreas in care daca stau afara in fata masini, apas o tasta si apoi pot conduce masina din afara. DAU FUNDA! URGENT VA ROOG!big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| vld98 a răspuns:

De fapt am gasit modul. Dar este o problema.In joc imi da eroarea: FXT text is not available.Press 0 to end thread. Ce ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma.Am gta san andreas AO version. Poate nu e compatibil. Daca asa e, imi puteti da un link de download pentru un san andreas mai nou gen 1. 0? DAU FUNDEEEE