| GeoOk a întrebat:

Imi puteti da un link cu windows 7 pe 32 bit original fara virusi sau alte porcari
Dau Funda celui care ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Cu 1 gb de ram foloseste starter
http://getintopc.com/......so-32-bit/

| GeoOk explică (pentru gelu1970):

Multumesc happy Dar mai trebuie acel keys pentru versiunea asta?

9 răspunsuri:
| GeoOk explică (pentru Λndrei):

O sa-mi mearga bine pe procesor dual core 3.0 si 1 gb de ram? Cred ca merge mai bine pe windows 7 starter sau o sa mearga la fel?

| Λndrei a răspuns (pentru GeoOk):

Aaa...nu.
Uită de Ultimate în cazul ăsta.
Mergi pe asta: http://getintopc.com/......it-64-bit/
Sau chiar Windows XP.
Pe vechiul PC am Windows XP SP3 Intel Dual Core 2, 5 GHz, 2 GB RAM, plus o placa video de 1GB și merge strună.
Home Premium ar trebui să fie ok. Starter nu, la ăla nu poți să-i schimbi nici wallpaperul, este mai mult pentru netbookuri. Mergi pe Home Premium, are tot ce îți trebuie ție.

| GeoOk explică (pentru Λndrei):

Scuze, dar ai raspuns tarziu si am dat funda sad
Sper sa ma descurc la instalare, vreau sa pun instalarea pe stick, imi va cere key ceva la asta? sau este trial?

| Λndrei a răspuns:

Da îți va cere Key. Poți folosi Windows Loader și ai rezolvat.

| aliana4ally a răspuns:

Cea mai sigura versiune de windows este cea descarcata de pe site-ul oficial, in cazul nostru Microsoft: http://www.mocasoft.ro/......microsoft/
in link-ul mai sus este se gaseste un tutorial despre cum putem descarca windows 7 official