| Zuzumilk26 a întrebat:

Imi puteti face o configurație de gaming pana in 1000 de lei? Să poată ducă Fortnite in 60+ FPS.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Esti amuzant, dar nu. Mai bine de-atit nu prea ai cum sa iesi: https://www.pcgarage.ro/......on-vega-8/

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Poti sa mergi pe generatie mai veche, i5 gen3, gtx 950/960, 8gb ram, si duce 1080P mediu/high 60fps. Poti sa iei si un i3 de ultima generatie cu un 1050(care e peste sistemul anterior), dar te va costa mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum configurație gaming la 1ooo lei? Asa ceva nu există.

| Dragosdoar a răspuns:

Am un pc bun de vandut la banii astia. Daca vrei doresti sa vorbim...