| leonardrd a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri multiplayer pentru o tableta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subt multe jocuri pe net iti recomand unu scuze dar nu stau mult pe tableta e un joc cu masini voyage2 si 1 sunt din russia dar sunt frumoase te inveti sa conduci(am scris gresi russia)sper ca iti va place salut boos

| Alexandru98 a răspuns:

Asphalt 7: Heat, N.O.V.A 2 – Near Orbit Vanguard Alliance, Modern Combat 4: Zero Hour, Modern Combat 4: Zero Hour, Raging Thunder 2, Real Racing 3

| ady4322 a răspuns:

Uite un link unde sa gasesti jocuri de toate natile http://android.mob.org/p319-android-40/
Sa sti ca nu am luat un sait la intanplare, de aici imi descarc eu mai mereu jocuri.

Te rog funda?

| Stefan_Razvan-daniel_1998 a răspuns (pentru ady4322):

Da e bun saitu ca îl am si eu dar mai e si magazin play, play store sper ca te-am ajutat a si un joc voyage 2 sau 1 te ajuta sa conduci bine