| Maryk9 a întrebat:

Imi puteti recomanda un laptop mai pentru gameing cu pret cuprins intre 1.500 - 2.000 de roni? Multumesc!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce frumos visezi... poate sa joci Luxor si Solitaire...

| Voro a răspuns:

LuKySTyLE, cred ca erai drogat cand ai spus ca-ti merg jocurile mentionate de tine pe high.hee hee)
Dude, in bugetul ala iti iei un laptop pe care vei juca metin, cs 1, 6 si GTA SA.

| xBesTLifeX a răspuns:

Salut, iti recomand un Acer Aspire E15, dar vezi ca sunt mai multe modele cu diferite caracteristici
Al meu are asa:

Intel Core i5 de 2. 6ghz cu Turbo Boost pana la 3. 2ghz
4Gb RAM
2Gb VRAM
500Gb HDD
Display de 15.6" cu o rezolutie de 1900x1080px
Windows 8.1 pe 64bits
Pretul este de 2000 Ron

Merge perfect, eu am urmatoarele jocuri pe el, toate functioneaza pe High:

Fifa 14
Fifa 15
Gta V
WWE 2K15
Driver: San Francisco

Funda?