| K1Nd3RR a întrebat:

Imi puteti sa imi recomandati si mie o tastatura de gaming pana in 170 de lei, iluminata cu butoane programabile (macro-uri), o pereche de casti de gaming ( fara microfon ) pana in 150 de lei si un mouse pana in 170 de lei de gaming.

2 răspunsuri:
| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Regenesiss rx55

| Mrelly2002 a răspuns:

Eu am tastatura de gaming iluminata in 3 culori la 100 lei Trust GXT 280 si casti de gaming cu microfon la 60 lei foarte bine se aude Natec Genesis H11 sunt foarte multumit la 160 lei amandoua.