| aloken a întrebat:

imi puteti spune cum as putea sa scanez un fisier.rar in afara de a instala un antivirus pe PC?
Si inca ceva dc vreau sa stiu cum sa scanez un fisier.rar deoarece am gasit asta https://www.youtube.com/watch?v=46kOJG-bzoQ si as vrea sa scanez acea arhiva.rar

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Scaneaza-l cu degetul...din categoria stupid question!
Auzi, fara antivirus...

| Decicumzici a răspuns:

Cum suparare vrei sa scanezi fara antivirus? doar manual asa. Deschizi fiecare din cele cateva milioane de fisiere si te uiti la codul sursa daca are intentii malefice happy clipul ce ai prezentat tu doar dezarhiveaza o arhiva atat nu scaneaza. Nu prea are logica ce vrei tu.