| slayz0r a întrebat:

imi puteti spune cum ma pot conecta la un server de metin2 prin programul Navicat? am incercat o gramada de modalitati si nu stiu de ce imi spune ca nu am acces ..am citit pe net ca trebuie sa imi dau eu acces pe ip-ul meu dar nu stiu cum sa fac asta, imi puteti spune voi cum ar trebui sa fac asta? scopul meu e sa fac un item modat.Cine ma ajuta dau funda!

1 răspuns:
| megustabuff a răspuns:

Salut! In primul rand ce-ai spus tu acolo e total gresit, Ca sa ai aces la Navicat trebuie sa ai ID si Password, si alea nu ai cum sa le gasesti pe net sau altceva, acele date le detine doar detinatorul acelui svr.deci nu este nici o modalitate de a face rost de ele. Bafta!