| slayz0r a întrebat:

Salutare TPU imi puteti spune si mie cum pot afla ID-ul unui cont de metin ..mai exact eu vreau sa imi fac un item modat si imi trebuie ID cont care este un cod anume. pot sa il aflu printr-un program ceva in afara de Navicat ..cu el nu pot ca imi spune ca nu am acces si nu stiu cum sa imi dau acces pe ip-ul meu, deci exista vreun program pentru a afla ID-ul unui cont(caracter) de metin2.

3 răspunsuri:
| ƘЭлT a răspuns:

Fara navicat nu merge.

| slayz0r explică (pentru ƘЭлT):

Cu navicat imi spune ca nu am acces si nu stiu cum sa imi dau

| Maria_Miruna_1998 a răspuns:

Nu.Te joci Global?