| Dedrick a întrebat:

Imi puteti spune cum pot baga un Soft pe iPhone 3G? Am downloadat softu de pe site-ul lor dar nu pot/poate nu stiu sa il bag cu iTunes. Dau funda:*

3 răspunsuri:
| campai a răspuns:

Ce soft vrei sa pui? pe iPhone 3G merge pana la 4.2.1

| Dedrick explică:

Am aflat cum il bag.Am citit pe un site pasii pe care ii faci pentru a baga un soft.Totul merge bine pana la ultimul pas unde trebuie instalata Cidya si inca ceva.Telefonul se blocheaza la aplicatia Activation Bundless.Pe fundal apare un ananas fugind

| Teo11 a răspuns:

Salut,pentru a instala orice aplicatie pe Iphone trebuie sa ai facut Jailbreak pe el,in acest fel,telefonul devine modat.Cei de la Apple vor sa ia bani pe orice aplicatie, drept urmare cu Jailbreak se decodeaza telefonul, avand ocazia sa instalezi ce vrei tu gratis.Mult succes!