| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

imi puteti spune daca exista un program care sa faca un videoclip sa mearga mai bine fara sa se intepe, adica mereu cand intru pe net merge foarte greu, stiu ca e si din cauza faptului ca e vizionat de multi oameni, dar chiar vreau sa stiu daca exista un program ce ar face sa mearga mai bine... Ofer funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

1. Descarca ccleaner : http://www.piriform.com/ccleaner si da o curatare pe sistem si pe registri
2. Daca ai win xp instaleaza java 6 update 38 si dezinstaleaza celelalte versiuni de java, daca ai win 7 instaleaza java 7 update 10.
3. Foloseste un broswer decent (firefox, chrome).

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru Gas):

CCleaner am, dar daca dau curatare pe tot sistemu si registri, imi sterge din fisiere sau doar cele care ocupa spatiu degeaba?

| Gas a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

Doar ce ocupa spatiu degeaba, history de la broswere, parolele salvate din browsere, fisierele temporale, nu-ti sterge fisierele tale de care ai nevoie.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru Gas):

Mersi big grin

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru Gas):

Si ca sa fie totul clar, daca dau pe desktop, imi sterge doar ce nu-mi trebuie nu? Stii ca la system apare acolo sa dau Bif la cos reciclare, Desktop, etc.

| Gas a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

Banuiesc ca nu-ti mai trebuie ce ii in cosul de gunoi, iti sterge doar fisiere/copiile temporale pe care unele programe le creaza si uita sa le mai si stearga.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru Gas):

Mersi mult de tot, acum am inteles big grin

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa iti iei o conexiune mai buna la internet sau sa astepti sa se incarce clipul respectiv

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Satiei o optiune de net mai buna si sa intri aici - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe