| IonutCiobanescu a întrebat:

Salut TPU,imi puteti spune o tableta care ruleaza absolut orce joc, pana in 1000-1500 lei?

4 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Pai majoritatea in bugetul pe care il ai ruleaza orice aplicatie... Samsung, Huawei (noua generatie de tablete), Acer, Asus... Cauti pe eMag, Altex.

Sa stii ca tabletele nu sunt excelente pentru gaming, ecranul mare consuma repede bateria.

| MagicOneT a răspuns (pentru MagicOneT):

Asta e best-buy dupa parerea mea, e putin peste bugetul tau, dar cum am zis, generatie noua, procesor bun, 4GB RAM, Android 8.0 (cand va aparea 9.0, sigur va primi update)

https://www.emag.ro/......D8KTKFBBM/

| Ionut58282856 a răspuns:

Pai incearca un telefon. Pe telefonul Huawei P9lite poti sa rulezi si Dead Effect 2. Am zis de telefonul asta ca chiar nu are probleme in a rula orice joc.

| IonutCiobanescu explică (pentru Ionut58282856):

Pai am S7 Edge, vreau o tableta ca sa fie alta vizualitate