| FleshUl a întrebat:

Imi puteti spune si mie cu ce programe as putea sa inregistrez calculator dar in acelasi timp sa ma aud si eu?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

BandiCam, Fraps, OBS(OpenBroadcastSoftware), Action Mirillis,

| MskDesign a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun este Camtasia Studio.

| 12Radu a răspuns:

Daca vrei sa pui pe youtube iti trebuie fraps pentru filmat (spun eu ca este un program folositor) intri in el si cauti la audio si selectezi realtek audio. Dupa aia iti trebuie un program de editat (camtasia studio, cyberly power director, ect.) si iti trebuie cont de youtube sper ca te-am ajutat.