| VIPSn1p3R a întrebat:

imi puteti spune si mie cum pot sa pun o postare vot sau cum s-o numi. Ex: ce nume va place ( si ei sa aleaga) a. Alin b. Marius c...

2 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Cred ca la Facebook te referi laughing
Poti face o intrebare doar pe grup. Intri pe pagina grupului si apare o casuta unde scrie deasupra "Posteaza; Fotografie / Clip video; Intrebare : Fisier". Apesi pe intrebare si completezi.

| VIPSn1p3R explică:

Da la fb ma refer deci dau pe posteaza si acolo am doar posteaza img/locatia/emoticon/si adUga pers