| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Imi puteti spune un program de filmat in jocuri.
Va multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| k330sk3a a răspuns:

Cel mai bun, mi se pare, e bandicam.filmeaza foarte bine, nu trebuie sa platesti si n-ai lag. uite site:
http://www.bandicam.com/ro/dai pe descarcare. daca ai nevoie de ajutor intreaba-ma! :D
funda?:X

| An0nymuSsS a răspuns (pentru k330sk3a):

Ok,mersi,stiam de acest program e ff bun dar iei funda doar daca imi zici cum sa fac sa filmeze mai mult de 10 min

| k330sk3a a răspuns (pentru An0nymuSsS):

Nu filmeaza mai mult de 10 min? la mine filmeaza

| alyn293 a răspuns (pentru k330sk3a):

Funditaa e foarte bun vil recomand pe acesta il am si eu big grin

12 răspunsuri:
| An0nymuSsS a răspuns:

Cand filmez, la 10 min se opreste si scrie ca nu ai voie sa filmezi mai mult de 10 min deoarece nu am licnta sau cont ceva de genu.Nu sti dc?

| k330sk3a a răspuns (pentru An0nymuSsS):

O sa mai incerc o data si iti spun

| RedAngell a răspuns (pentru An0nymuSsS):

Trebuie sa bagi serial key.Mi-e lene sa las un link

| An0nymuSsS a răspuns:

Ok,mersi astept raspunsul tau.

| k330sk3a a răspuns (pentru An0nymuSsS):

Oh scuze greseala mea si mie imi scrie asa cred ca am folosit atunci hypercam2 sau camtasia studio.incearca-le si vezi.(P.S camtasia nu e gratis)

| An0nymuSsS a răspuns:

Ok,lasa totusi ai o funda pentru ca te-ai straduit sa ma ajuti.
Ms oricum

| k330sk3a a răspuns (pentru An0nymuSsS):

Ai incercat totusi hypercam2 sau camtasia?
si pentru ce iti trebuie sa filmezi 10 min?

| An0nymuSsS a răspuns:

Am incercat hypercam2 dar nu mi-a placut si e bun bandicam. Apropo imi trebuie deoarece eu fac gaming pe youtube, iti las un link si daca te rog like + subscribe! :)
link:http://www.youtube.com/watch?v=1FgDrX852I0
Ms oricum pentru efortul depus

| k330sk3a a răspuns (pentru An0nymuSsS):

Like + subscribehappy as vrea sa stiu cum ai facut textul sa fie in romana si cu ce ai filmat totusihappy