| wsernameinvalid a întrebat:

Imi spune si mie cineva va rog, un program bun de monitorizare desktop? Unul bun care monitorizeaza desktopul si jocurile.

Răspuns Câştigător
| Adelyn24 a răspuns:

Bandicam, îl folosesc și sunt mulțumit de el- http://www.bandicam.com/ro/

| wsernameinvalid explică (pentru Adelyn24):

Este bun, dar cum fac sa inregistreze si sunetul? am inregistrat un joc, si cand dau sa vad ce am inregistrat, nu are sunet.Cum pot rezolva asta?

| Adelyn24 a răspuns (pentru wsernameinvalid):

Intri în bandicam-video-setări dai de la Primary soud capture driver la a 2 opțiune- lângă este setări intri acolo selectezi Stereo Mix

| wsernameinvalid explică (pentru Adelyn24):

Pai, tot o sa iti dau funda, dar tot nu am reusit sa fac sa inregistreze si sunetul. Mie imi apare: SoundMax Digital audio( al treilea), Creative Sound Blaster PC( al doilea) si Primary sound capture driver. Ce pot sa fac ca sa mearga?

| Adelyn24 a răspuns (pentru wsernameinvalid):

Http://www.youtube.com/watch?v=w0OzsoBAoek uitate la asta și daca tot nu merge descarca mirillis action și asta e un soft bun http://mirillis.com/en/downloads/