| mihainet a întrebat:

Imi spuneti si mie daca un iphone 3gs suporta toate aplicatiile pe care le suporta un iphone 4. Multumesc mult.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu suporta! Vezi ca sub fiecare aplicatie din App Store iti spune ce tip de firmware suporta.

| eucumine010 a răspuns:

Daca ii faci upgrade la iOS 5 suporta majoritate aplicatiilor, dar nu uita ca 3gs in comparatie cu 4 este mai slab la nivel de hardware.

| mihainet explică (pentru eucumine010):

Cu siguranta este mai slab la partea hardware.

| Instinkt a răspuns:

Nu toate dar majorittea da, nici Iphone 4 nu poate rula unelew aplicatii de iphone 4s iar 3gs in proportie de 70% zic eu le ruleaza fara probleme

| ionutz20002 a răspuns:

Suporta tongue
si eu am la fel