| DustyMan a întrebat:

Imi spuneti va rog un antivirus bun?

Răspuns Câştigător
| BloodHidan a răspuns:

Nod 32, Kaspersky, AVG, Avast
http://www.go4it.ro/......u-9914916/

11 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Eset NOD32 Antivirus

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Avira si Bitdefender sunt cele mai bune.
Te pup, pa pa! kiss

| Grimmjow69 a răspuns:

Dupa mine, cei mai buni antivirusi free: avira sau avs

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Pentru PC poti lua Avira sau Norton si pentru telefon ( daca e cazul ) poti lua Avast!
Sper ca te-am ajutat!

| mnthseby a răspuns:

Avast

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, nu stiu restul pe ce merg, dar eu folosesc avira de aproape 5 ani de zile si nu am nici o treaba, merge pc-ul perfect. eu iti recomand cu caldura Avira. bafta

| KTAleen a răspuns:

100% mergi pe mana
AVAST - antivirus
+
COMODO - firewall

| catalin112 a răspuns:

Avast!

| supermari10 a răspuns:

Cel mai bun antivirus este avast si mai ia-ti si un malwarebytes Anti-Malware. Funda?

| Corinastf a răspuns:

Eu folosesc "McAfee" de 3 ani si nu am avut nicio problema, ti-l recomand. Parerea mea.

| AndreyFitza a răspuns:

Eset Smart Security 6, Advanced SystemCare 6, IObit Malware Fighter, Avast, AVG, Avira.
Astea cred eu ca sunt cele mai bune. Sper sa te ajute