| gabybaroiu a întrebat:

in curand o sa imi cumpar un playstation 3 si ma intrebam daca merge pe un tv normal si daca merge ori ce joc

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Merge pe un tv clasic(cu tub) daca are scard sau rca(pana si cele din 85' au).
Deci merge, atat la cele noi, cat si la cele vechi. Aceasi regula se aplica si la xbox 360.
Merge cu orice joc de ps3.

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

Dovada vie: http://www.youtube.com/watch?v=1Vq9_EFaPHk
REspectiul se joaca gran turismo 5.
Suporta, generatia actuala suporta orice. Generatia viitoare(xbox one in special- nu o sa mai suporte astfel de televizoare)

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Daca nu e tv cu lampa merge 100%