| Wh0Me a întrebat:

In seara asta am dat copy paste la un cod format din cifre si litere si l`am folosit iar apoi am dat copy la un link, problema e ca, codu nu a mers din prima si nici nu mai am cum sa fac rost de el. daca am dat atunci copy paste mai pot acum sa il gasesc in pc undeva?sad dau funa+vot! Multumesc

1 răspuns:
| didina6850 a răspuns:

Daca nu ai mai dat copy paste de atunci, poti sa incerci sa mai dai paste o data, sa vezi ce a ramas in clipboard, poate e chiar codul. daca ai folosit undeva in browser chestia asta, atunci o sa il gasesti in history. in rest... daca nu e in vreun fisier, sau intr-un fisier din recycle bin...nasol.