| teo530 a întrebat:

In urma cu 3 ore am vrut sa ma uit la un serial dar nu merge, am incercat altul nimic, anime deloc. Sunetul e bun, subtitrarea apare, dar imaginea nu merge. Imi apare ecranul negru. Am crezut ca e vina siteului, dupa cand am vazut ca nu merge nici la alt serial de pe alt site si nici la anime am crezut ca o fi vreo problema generala (sau nu stiu care e cuvantul potrivit, ceva care afecteaza videoul oricarui site cu filme, seriale si anime-uri). Acum am incercat si pe telefon pentru ca la 1 a mers si pe telefon merge. Daca nu este nicio problema de la site si este de la laptop? Ce are de nu merge si cum pot sa repar asta? Multumesc tuturor care ma ajuta cu un sfat!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca diverse browsere, dezactiveaza adblock daca ai, http://ninite.com/ descarca tot de la runtimes si instaleaza.

Bula
| Bula a răspuns:

Probabil nu ai codec-ul necesar instalat sau este dereglat.
Ai dat prea putine informatii pentru a se putea da ajutor la intrebarea ta.

Ar fi bine sa chemi un specialist sa verifice stareaa si setarile laptop-ului tau.