| 8521Natyianiy a întrebat:

Salut, TPU inca o intrebare se poate schimba socketul de pe placa de baza, sau asta e numai pe processor?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Da, se poate dacă schimbi placa de bază.În rest nici o șansă. Succes

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Este atât pe placă cât și pe procesor. Socketul nu se poate schimba nici la una nici la alta.

| MskDesign a răspuns:

Cum sa schimbi socketul?! Este imposibil asa ceva.Placa de baza este configurata sa mearga pe acel socket.

| RaduTN a răspuns:

Socket-ul nu se poate schimba nici la placa de baza nici la procesor!

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Si eu stiu tot asa cum spune anonim

| Claudia100 a răspuns:

Nu stiu cred ca nu se shimba