| AlexDoroftei112 a întrebat:

Intampin o problem de vreo 2 luni si nu mai suport. imi pica netul cand sta 2 dispozitive pe el. De exemplu : Laptop si PC si daca sunt amandoua la PC nu mai merge, dar la lapotp da. la router luminita aia cu ETH clipeste din 2 in 2 minute si nu pot sa ma conectez. dar daca ii dau un reset la router imi merge iar 30 minute cu 2 dispozitive si iar imi pica. daca sta doar PC-ul pe internet imi merge lejer.
Ce sa ma fac? Aveti vreun sfat? Va rog fara sa merg la cei de la UPC sa imi faca ei ceva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca routerul este dat de ei, trebuie trimis in garantie/are un bug la soft, nu mai face fata cum trebuie chiar si pentru doua dispozitive, singura optiune in cazul routerelor e inlocuirea lor, am patit-o si asa-mi facea si mie un tplink.