| Alexul99 a întrebat:

Intentionez sa cumpar o pereche de casti in ear, ma intereseaza in special bass-ul si claritatea sunetului, am pus ochii pe o pereche de Sennheiser cx 300-ii
Am citit numai de bine despre ele, dar voi ce mi-ati recomanda? pretul sa fie pana in 150 de lei.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Uite-te si aici, poate te ajuta:https://www.soundcreation.ro/......d153_3366/
Cea mai ieftina e 155, dar mi se pare ca merita.E alegerea ta pana la urma