| Stang a întrebat:

Intr-o saptamana as vrea sa imi cumpar un PC in special pentru gaming si am vazut recent un procesor Intel Xeon Octa Core si nu stiu nimic despre acest Intel Xeon, intrebarea este daca e bun pentru gaming?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intel Xeon e pentru servere.

| dragosnila233 a răspuns:

Ce dracu ma, daca te uiti atent la specificatii ai sa observi de la 10km ca procesorul NU este facut pentru gaming, ci pentru munci pe care le fac aia destepti cu un job de succes si cu un salariu mare