| anonim_4396 a întrebat:

la desfășurătorul digi apar site-urile detaliat, cele pe care le-ai accesat?

4 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Da.

| Silent3025 a răspuns:

Nu stiu la ce desfasurator te referi insa fiecare ISP (distribuitor de internet si telefonie ) este obligat sa retina datele citeste aici. http://www.avocatnet.ro/......ernet.html

| MegaRaffpter a răspuns:

Da apar la orice retea apar site-urile inca si lor le apar pe computer si daca vad ceva suspect iti trimite scrisoare sau mess cu ce ii neinregula

| MegaRaffpter a răspuns:

Da apar la orice retea apar site-urile inca si lor le apar pe computer si daca vad ceva suspect iti trimite scrisoare sau mesaje cu ce ii neinregula