| MihaelaDart a întrebat:

M-am tot plimbat pe Youtube, cei drept pe cele romanesti, nu am gasit un vlogger ca sa imi fac o idee pentru deschiderea primului video: introducerea. Cam ce ar trebui sa spun la introducere? (nu as vrea sa intru direct in subiect). Idei sau directionati-ma la un canal unde are ceva mai complez cu o introducere, un video de "Bine ai venit pe canalul meu". Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Miha cu tupeu, un video scurt despre ce vrei sa faci, atat intereseaza pe om nu persoana ta, sunt mihaela, din Bucuresti, am 32 de ani si vreau sa fac vlog, incepand de azi voi posta video cu mine cand gatesc, degeaba vorbesti la microfon eu vreau sa te vad cum cumperi alimente si le faci tu acolo, ceva mancari mai de care nu stim majoritatea, hai ca poti, cu tupeu

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Genul de varsta si locatie am zis sa nu le fac publice de la inceput, de-asta caut idei. Caut de pe acum mici informatii big grin. Vreau sa arat si un pic misterul din primul video pentru a-l face pe cel care ma vizioneaza sa vrea sa vada si urmatorul video, intelegi!?
In canal pur si simplu pe langa ca postez excursiile cu turistii cu microbuzul, va fi etalata toata viata noastra ce facem, cum ne descurcam, cumparaturi de tot felul, provocari, medici, nastere, copii, casa, cainii nostri etc etc... De aparatura nu se pune problema, o am deja, caci al meu este fotograf ca si meserie happy. Ah si da, voi incepe canalul imediat cum plec din Germania adica voi filma in momentul cand parasim apartamentul, urcatul in masina, traseul pana in Grecia.

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Miha chesti de genul nu intereseaza pe nimeni ca si noi avem casa noastra, vrem ceva nou si interesant, asta vrea omul, poate pe viitor vrem sa te cunoastem mai bine, sunt curios ce preturi mai sunt in Deutschland

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Nu stiu daca ai inteles, cand am zis de casa m-am referit cum e sa traiesti in Grecia, chirie, a cumpara o casa, un pamant, investitii... ce planuri avem noi pe viitori sau de azi pe maine, ceva de genul... de-ale casei laughing.

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Stii bine in Germania totul diferita de land, la noi in zona sunt preturile mai mici, acum depinde la ce te intereseaza preturile, ce anume exact. happy

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Grecia este o tara frumoasa si plina de cultura si istorie, deci e ceva interesant

| Mariushgv a răspuns (pentru MihaelaDart):

Ok daca filmezi pe telefon poti sa descarci aplitia Kine Master pentru editat

| MihaelaDart explică (pentru Mariushgv):

Mulțumesc! Am deja în telefon Movie Maker cu acesta editez. Introducerea va fi cu telefonul, restul cu camera video editate la început cu Movie Maker și apoi cu FilmoraGo.

| Mariushgv a răspuns (pentru MihaelaDart):

Ok

11 răspunsuri:
| Mariushgv a răspuns:

Eu sunt abonat la un canal foarte fain se numeste Marius 502 face lucruri fain uita-te pe el

| MihaelaDart explică (pentru Mariushgv):

Sincer nici chiar copilarii, banuiesc ca tu esti proprietarul canalului. M-am uitat nu gasesc nimic care sa ma atraga. Canalul meu vreau sa il fac ceva mai profi, din asta voi colecta si viitori turisti.

| Cheptene1Natalia a răspuns:

Scrii ceva de genul"Buna, ma numesc am ani si sunt din. Mi-am facut un canal nou de Youtoub, Ce-i drept m-a inspirat un vloger. Pe canalul meu de Youtub as vrea sa postez (spui despre ce vrei sa faci in videoclipuri ) si sper sa am succes. Like si subscrib daca v-a placut acest videoclip si ne revedem data viitoare!